Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ekonomi & biznes
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Udhėtimet tuaja
nga Pirati
05-06-2016 17:15 Shko tek postimi i fundit
24 721

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ekonomi & biznes Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Rex
14-01-2017 11:40
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
114 15,448
Rex
29-12-2016 15:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
87 17,256
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Rex
17-11-2016 11:08
nga par Shko tek postimi i fundit
54 10,855
Cool
KT2203
13-12-2017 21:20
nga edlin Shko tek postimi i fundit
69 975
Fshatari
13-12-2017 13:43
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
8 112
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Rex
09-12-2017 19:09
nga Rex Shko tek postimi i fundit
220 17,094
par
29-11-2017 11:18
nga AAO Shko tek postimi i fundit
9 188
Pirati
25-11-2017 23:49
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 91
Robbery
09-11-2017 01:47
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
9 319
Fshatari
24-09-2017 17:48
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 314
drague
08-09-2017 11:08
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
10 916
Pirati
01-08-2017 12:14
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
0 205
Mandi
19-07-2017 11:47
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
3 248
Mandi
02-07-2017 22:45
nga Esther Shko tek postimi i fundit
11 632
Mandi
23-06-2017 20:30
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 120
Question
4x4
07-06-2017 00:45
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
74 3,530
{A_N_G_E_L_69}
30-05-2017 00:24
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
18 261
Mandi
18-05-2017 17:07
nga par Shko tek postimi i fundit
9 251
Mandi
25-04-2017 23:58
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
1 187
Fshatari
21-04-2017 06:38
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 159
Fshatari
23-03-2017 13:49
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
2 257
Fshatari
05-03-2017 19:34
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
7 578
Fshatari
14-02-2017 22:39
nga Endless Shko tek postimi i fundit
1 471
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 178 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur