Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Letėrsia shqiptare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
01-04-2018 15:59 Shko tek postimi i fundit
125 976
31 1,319

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsia shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 6 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
03-05-2018 17:20
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
358 37,400
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. mondsha
16-03-2018 08:01
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
375 38,591
 
Vlerėsimi  i temave: 5 vota, 5.00 mesatarja. Agim Metbala
29-08-2015 07:35
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
1,059 60,328
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Morrison
06-08-2014 00:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 7,066
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
06-11-2012 07:22
nga Regina Shko tek postimi i fundit
1,005 60,003
 
Njazi
21-05-2018 12:35
nga Njazi Shko tek postimi i fundit
38 773
 
Agim Metbala
21-05-2018 06:10
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
849 39,452
 
Onyx
20-05-2018 19:25
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
13 227
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
20-05-2018 16:42
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
735 31,878
 
Kallmeti
17-05-2018 03:43
nga Kallmeti Shko tek postimi i fundit
1 50
 
Kallmeti
17-05-2018 03:36
nga Kallmeti Shko tek postimi i fundit
0 38
 
Eden
15-05-2018 22:04
nga Lea Shko tek postimi i fundit
166 5,922
 
endrraime
13-05-2018 23:11
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
21 1,091
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Sopoti
12-05-2018 22:34
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
110 6,223
 
Gi de Masha
08-05-2018 21:53
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 40
 
Beu_Shpata
04-05-2018 18:57
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
5 131
 
ChocolatE_DiamonD
04-05-2018 06:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
448 45,441
 
Puhiza
06-04-2018 02:18
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
56 6,326
 
Sopoti
02-04-2018 11:02
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
14 376
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
14-03-2018 13:49
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
104 10,413
 
Gi de Masha
09-03-2018 10:57
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 618
 
Fshatari
24-02-2018 16:12
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 99
 
Elian70
14-02-2018 20:11
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
83 1,026
 
InkuizitoriMoth
10-02-2018 21:28
nga Performer Shko tek postimi i fundit
2 147
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Sopoti
27-01-2018 19:47
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
50 2,007
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 234 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur