Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
07-11-2017 16:49 Shko tek postimi i fundit
13 1,219

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
25-02-2018 17:12
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
845 29,579
 
Agim Metbala
25-02-2018 13:32
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
945 33,110
 
kanina
24-02-2018 23:13
nga Meri Shko tek postimi i fundit
308 20,188
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
23-08-2017 00:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 4,669
 
iDeA
19-09-2016 11:51
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
973 52,643
 
Onyx
23-02-2018 17:49
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
37 454
 
Akrepi
22-02-2018 17:01
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
125 973
 
Onyx
21-02-2018 11:42
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 47
 
Akrepi
20-02-2018 23:32
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
274 2,688
 
Anita
20-02-2018 23:14
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
20 211
 
Anita
19-02-2018 01:05
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
25 412
 
Gi de Masha
18-02-2018 01:06
nga juke Shko tek postimi i fundit
20 636
 
Anita
15-02-2018 22:06
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
81 718
 
par
14-02-2018 14:05
nga par Shko tek postimi i fundit
20 162
 
Anita
13-02-2018 21:06
nga Linda Shko tek postimi i fundit
41 592
 
Kurt
13-02-2018 14:30
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
512 4,801
 
Gi de Masha
12-02-2018 13:36
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
5 108
 
Mistrece
11-02-2018 21:50
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
141 2,089
 
Akrepi
10-02-2018 23:11
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
13 123
 
Gi de Masha
09-02-2018 02:25
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 38
 
Anita
08-02-2018 17:33
nga edlin Shko tek postimi i fundit
17 198
 
Akrepi
07-02-2018 16:46
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
13 144
 
cool_shqype
06-02-2018 15:45
nga Performer Shko tek postimi i fundit
16 151
 
Akrepi
06-02-2018 14:59
nga Socio Shko tek postimi i fundit
34 805
 
Anita
05-02-2018 22:24
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
19 256
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 764 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur