Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca dhe jeta
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga TerraN
06-09-2017 06:15 Shko tek postimi i fundit
86 3,146
nga Marya
29-11-2017 08:46 Shko tek postimi i fundit
34 627
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
nga mia@
18-11-2017 01:15 Shko tek postimi i fundit
24 314

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkenca dhe jeta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Heily
01-09-2016 15:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 38,962
Mandi
13-12-2017 18:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 98
Mandi
10-12-2017 19:30
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
12 243
Mandi
24-11-2017 07:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 147
Fshatari
01-11-2017 22:34
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
20 400
estilen
23-10-2017 22:49
nga .x. Shko tek postimi i fundit
2 805
Mandi
18-09-2017 21:20
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
53 4,367
Alkoma
18-09-2017 01:04
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 85
arddi stars
16-09-2017 07:14
nga Kenzou Shko tek postimi i fundit
21 1,306
zirconium
16-09-2017 01:56
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
89 5,800
Fshatari
30-08-2017 11:02
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
33 1,433
Fshatari
27-08-2017 22:10
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
1 124
Mandi
22-08-2017 17:26
nga Selena- Shko tek postimi i fundit
14 1,493
CR7
23-06-2017 12:35
nga CR7 Shko tek postimi i fundit
95 3,259
Fshatari
17-06-2017 19:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 220
Mandi
04-06-2017 23:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 259
Mandi
19-05-2017 20:31
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 369
Mandi
15-05-2017 22:02
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 154
Fshatari
10-04-2017 20:34
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
1 219
Fshatari
19-03-2017 20:18
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
4 327
fegi
14-03-2017 09:43
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
6 2,833
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 238 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur