Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
2 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
10-12-2017 17:46
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
515 20,608
Akrepi
15-12-2017 21:29
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
693 8,419
AnGeLiC
15-12-2017 21:28
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
148 1,338
Akrepi
15-12-2017 21:08
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
2 8
Akrepi
15-12-2017 18:26
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
195 3,039
AnGeLiC
15-12-2017 18:12
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
146 2,465
Esther
15-12-2017 17:47
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
999 15,268
Beaute
15-12-2017 12:11
nga Marya Shko tek postimi i fundit
103 5,972
Wink
Mandi
14-12-2017 21:23
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
303 23,936
Talking
MiM@
14-12-2017 21:03
nga Dulcis in Fundo Shko tek postimi i fundit
20 1,392
Mistrece
14-12-2017 16:37
nga Socio Shko tek postimi i fundit
1,023 9,114
Onyx
14-12-2017 16:24
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
29 255
Smile
Jeta
13-12-2017 20:16
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
497 35,184
Gi de Masha
13-12-2017 09:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
179 2,449
Mistrece
12-12-2017 17:08
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
663 8,270
Gi de Masha
10-12-2017 09:38
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
482 18,258
Gi de Masha
08-12-2017 23:35
nga AnGeLiC Shko tek postimi i fundit
547 22,840
ARIS
08-12-2017 21:26
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
116 9,934
Mandi
06-12-2017 21:56
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
354 2,993
Gi de Masha
06-12-2017 00:30
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
132 4,485
Juliana
05-12-2017 20:14
nga kanina Shko tek postimi i fundit
272 10,911
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 484 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur