Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kinematografia
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 23:35 Shko tek postimi i fundit
17 80

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Kinematografia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Mandi
20-03-2018 15:30
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
703 25,151
Wink
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. KAY
20-03-2018 02:51
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
191 9,587
 
Ajnej
19-03-2018 15:03
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
296 12,294
 
Rex
19-03-2018 00:08
nga Rex Shko tek postimi i fundit
214 4,745
 
*ARiel*
18-03-2018 19:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 1,491
 
Hawk
18-03-2018 16:47
nga Rex Shko tek postimi i fundit
382 16,966
 
YOKO
15-03-2018 13:06
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
39 5,232
 
Mandi
14-03-2018 22:36
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
94 1,430
 
Akrepos12
14-03-2018 16:17
nga Akrepos12 Shko tek postimi i fundit
58 553
 
Mandi
09-03-2018 22:31
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 78
 
Netflix (Temė me shumė faqe 1 2)
YOKO
07-03-2018 02:42
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
25 1,703
 
YOKO
05-03-2018 19:46
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
31 712
 
busavata
25-02-2018 02:43
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
35 659
 
Aki
16-02-2018 04:32
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
14 230
 
YOKO
07-02-2018 02:08
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
65 3,503
 
SystemA
28-01-2018 21:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
220 10,823
 
Dredhza
24-01-2018 15:21
nga antigona Shko tek postimi i fundit
5 104
 
Aki
12-01-2018 15:14
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 91
 
Fshatari
12-01-2018 14:42
nga busavata Shko tek postimi i fundit
18 652
 
Aki
09-01-2018 20:22
nga Rex Shko tek postimi i fundit
6 138
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 148 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur