Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 13:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 3,593
 
r00t
18-03-2018 09:27
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
612 52,912
 
Mandi
17-03-2018 14:32
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 105
 
Mandi
12-03-2018 16:33
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
398 55,661
Thumbs up
Mandi
12-03-2018 16:24
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
826 27,271
Wink
Mandi
04-03-2018 21:40
nga edlin Shko tek postimi i fundit
451 33,988
 
Onyx
26-01-2018 05:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 102
 
HELEN OF TROY
12-01-2018 23:12
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
92 17,153
 
Gi de Masha
28-12-2017 04:10
nga drague Shko tek postimi i fundit
6 144
 
Oqeani
04-12-2017 14:19
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
12 292
 
Mano
18-11-2017 05:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 2,309
 
Rita06
01-11-2017 11:41
nga AAO Shko tek postimi i fundit
17 351
 
drague
16-10-2017 14:05
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
5 171
 
Beaute
15-10-2017 05:01
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
211 14,902
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
02-09-2017 14:03
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
110 11,438
Post
Beaute
25-08-2017 20:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
24 4,058
 
Beaute
31-07-2017 06:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
63 14,151
 
Mandi
29-07-2017 14:01
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 850
 
Duaje Siveten
21-07-2017 18:04
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
1 203
 
Onyx
05-07-2017 21:51
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
5 300
 
Akrepi
04-07-2017 23:31
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
5 396
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 134 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur