Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
17-03-2018 19:12
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
363 31,778
 
edlin
27-12-2017 18:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 53,133
 
lind
23-07-2016 12:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 14,186
 
Mandi
20-03-2018 23:34
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
5 96
 
Akrepi
20-03-2018 22:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
150 14,923
 
cool_shqype
20-03-2018 22:18
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
2 45
 
Gi de Masha
20-03-2018 15:16
nga Rex Shko tek postimi i fundit
5 123
 
cool_shqype
19-03-2018 18:55
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
1 59
 
drague
19-03-2018 01:00
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
26 477
 
cool_shqype
17-03-2018 13:36
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
42 809
 
cool_shqype
15-03-2018 18:45
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
4 65
 
Gi de Masha
15-03-2018 14:04
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 41
 
cool_shqype
15-03-2018 00:55
nga Viking Shko tek postimi i fundit
2 65
 
juke
14-03-2018 20:05
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
61 1,135
 
Mandi
13-03-2018 20:55
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 109
 
juke
13-03-2018 20:40
nga juke Shko tek postimi i fundit
1 41
 
Gi de Masha
09-03-2018 14:48
nga edlin Shko tek postimi i fundit
2 123
 
Mandi
08-03-2018 16:05
nga par Shko tek postimi i fundit
9 199
 
drague
08-03-2018 15:54
nga drague Shko tek postimi i fundit
9 128
 
juke
06-03-2018 20:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 68
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. drague
06-03-2018 20:41
nga juanito02 Shko tek postimi i fundit
9 237
 
legjenda
06-03-2018 20:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
76 5,353
 
juke
05-03-2018 19:20
nga juke Shko tek postimi i fundit
0 47
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1739 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur