Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
44 1,306

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
14-10-2018 20:34
nga Adea Shko tek postimi i fundit
126 41,834
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
13-10-2018 17:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
470 78,676
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
16-08-2018 21:27
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
823 97,693
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 98,121
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fehmikaciu
12-11-2018 20:41
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
912 39,471
 
Elian70
12-11-2018 08:50
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
37 817
Sondazh
Sondazh: A beson ne dashuri ? (Temė me shumė faqe 1 2)
Beast
11-11-2018 21:22
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
33 598
Smile
SmiLey
10-11-2018 21:48
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
72 8,872
 
Fshatari
07-11-2018 17:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
35 341
 
tipi engjellor
06-11-2018 08:42
nga Hope Shko tek postimi i fundit
172 7,641
 
Onyx
02-11-2018 00:52
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
111 3,586
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
26-10-2018 01:29
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
146 10,201
 
Gersjana
24-10-2018 14:14
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
301 17,808
 
Poeti
24-10-2018 01:53
nga Adea Shko tek postimi i fundit
114 5,721
 
SystemA
21-10-2018 17:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 127
 
Skydive
21-10-2018 11:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 2,277
Unhappy
Mandi
19-10-2018 22:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
299 26,453
 
Onyx
18-10-2018 19:06
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
43 1,243
 
Eden
18-10-2018 07:27
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
134 3,878
 
Ragnar
18-10-2018 02:46
nga Adea Shko tek postimi i fundit
55 3,226
Talking
Ragnar
18-10-2018 01:41
nga Adea Shko tek postimi i fundit
61 5,440
 
Elian70
15-10-2018 17:02
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
14 448
 
Esther
15-10-2018 11:48
nga Adea Shko tek postimi i fundit
33 4,506
 
Fehmikaciu
15-10-2018 01:01
nga Adea Shko tek postimi i fundit
96 12,303
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 339 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur