Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Mandi
14-06-2018 23:49
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
3 270
 
King Bardhyl
14-06-2018 23:25
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
35 995
 
LinuxoiD
14-06-2018 08:40
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
11 4,443
 
edlin
13-06-2018 13:53
nga edlin Shko tek postimi i fundit
3 99
 
Mandi
01-05-2018 09:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 211
 
ZET
22-04-2018 20:25
nga ZET Shko tek postimi i fundit
45 1,896
 
Mandi
22-04-2018 09:43
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 79
 
BARAT
14-04-2018 21:24
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
46 18,026
 
BARAT
12-04-2018 22:59
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
2 1,162
 
ZET
08-04-2018 22:44
nga ZET Shko tek postimi i fundit
9 262
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. ZET
24-03-2018 23:59
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
633 75,558
 
Fshatari
14-03-2018 15:55
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 163
 
Mandi
03-03-2018 01:29
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 171
 
ZET
09-02-2018 19:32
nga murik Shko tek postimi i fundit
12 644
 
Mandi
09-02-2018 18:49
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 204
 
BARAT
28-12-2017 23:24
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
0 258
 
BARAT
22-12-2017 22:52
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
25 687
 
Mandi
22-12-2017 00:14
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 179
 
LinuxoiD
15-12-2017 23:46
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
9 5,881
 
Mandi
15-12-2017 23:39
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
2 904
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 231 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur