Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Webmaster Shqiptarė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Tema ėshtė lėvizur: Shes website tirana-albania.com
babagjyshi
- - -
 
BABA nga DURRSI
29-06-2018 10:52
nga drague Shko tek postimi i fundit
7 1,430
 
Akrepos12
08-05-2018 08:27
nga Akrepos12 Shko tek postimi i fundit
0 374
 
Akrepos12
10-04-2018 21:52
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 690
 
Poshnja
14-03-2018 22:05
nga Aimilius Shko tek postimi i fundit
1 992
 
Edvin83
18-11-2017 19:50
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
6 2,342
 
berisha
09-09-2017 16:18
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
8 3,519
 
Hoxy
06-09-2016 10:49
nga Hoxy Shko tek postimi i fundit
0 1,349
Thumbs up
qendrim's 3DWORK
30-08-2016 22:44
nga qendrim's 3DWORK Shko tek postimi i fundit
36 6,251
 
Mr. E
14-03-2016 12:31
nga Tj Tweedle Shko tek postimi i fundit
1 1,274
 
agentgum
03-03-2016 02:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 1,498
 
Arditi7
01-03-2016 09:00
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
1 1,127
 
ethanleung
07-12-2015 01:13
nga ethanleung Shko tek postimi i fundit
0 1,332
 
ethanleung
03-12-2015 08:24
nga ethanleung Shko tek postimi i fundit
0 1,306
 
fatjanhushi
30-09-2015 20:20
nga fatjanhushi Shko tek postimi i fundit
0 1,352
 
acidilaw
22-09-2015 12:38
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 1,293
 
ismailiweb.ch
14-09-2015 20:56
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
2 1,478
Post
ismailiweb.ch
24-08-2015 10:24
nga ismailiweb.ch Shko tek postimi i fundit
0 1,161
 
ismailiweb.ch
25-07-2015 17:52
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
15 2,644
 
.#L0RD
18-06-2015 15:58
nga ismailiweb.ch Shko tek postimi i fundit
3 1,368
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 68 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur