Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Shkenca dhe jeta

Zhvillime, Teknologji tė Reja Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zhvillime, Teknologji tė Reja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Xiaomi (Temė me shumė faqe 1 2 3)
{A_N_G_E_L_69}
20-10-2018 06:02
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
49 564
 
Xhuljan
17-05-2018 20:51
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
3 1,027
 
Poshnja
05-01-2018 11:40
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
0 821
Sondazh
rolex
18-11-2017 00:15
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
50 2,229
 
Nova_Design
12-09-2017 20:22
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 427
 
Mandi
10-07-2017 21:20
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
5 569
 
Mandi
07-06-2017 21:29
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
2 505
 
rolex
31-03-2017 19:32
nga Rex Shko tek postimi i fundit
51 7,708
 
Mandi
01-03-2017 09:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 771
 
ODEON
03-06-2016 18:12
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
44 4,338
 
ODEON
21-05-2016 10:03
nga 4x4 Shko tek postimi i fundit
45 4,686
 
Mandi
29-04-2016 20:42
nga Persona Shko tek postimi i fundit
18 2,490
 
Mr. E
25-03-2016 17:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 1,384
 
Mandi
31-10-2015 16:12
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 1,155
 
Viking
29-09-2015 10:51
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
31 4,375
 
Fshatari
01-09-2015 13:59
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,232
 
Mandi
17-08-2015 06:08
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
7 1,951
 
Mandi
27-07-2015 03:22
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
1 1,171
 
Nova_Design
05-04-2015 04:05
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 1,573
 
ODEON
28-03-2015 21:16
nga Zana Shko tek postimi i fundit
9 2,092
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 27 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur