Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Lea
17-04-2018 08:58 Shko tek postimi i fundit
45 1,297

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-04-2018 07:56
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
115 35,432
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
25-04-2018 07:22
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
469 65,207
 
Beaute
14-03-2015 19:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 86,261
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
12-05-2014 17:42
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
822 85,935
 
Fehmikaciu
23-06-2018 00:04
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
691 25,273
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
22-06-2018 20:22
nga Eden Shko tek postimi i fundit
440 19,709
 
CR7
22-06-2018 10:08
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
345 12,395
 
Eden
21-06-2018 13:17
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
29 404
 
Onyx
11-06-2018 23:18
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
20 442
 
Leaf
10-06-2018 22:06
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
30 1,497
 
Onyx
22-05-2018 10:36
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 95
 
SmiLey
19-05-2018 19:35
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
421 39,935
 
Onyx
19-05-2018 11:23
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
1 110
 
Onyx
16-05-2018 21:06
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 313
 
Poeti
14-05-2018 00:08
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
78 7,506
 
Eden
07-05-2018 10:55
nga Eden Shko tek postimi i fundit
31 593
 
Onyx
04-05-2018 21:24
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
35 1,015
 
PuffetiNa
01-05-2018 09:09
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 4,846
 
Eden
26-04-2018 02:13
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
8 256
 
Onyx
25-04-2018 21:48
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
69 1,218
 
Onyx
20-04-2018 17:26
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
22 511
 
Onyx
19-04-2018 20:24
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 103
 
Onyx
19-04-2018 16:48
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
4 138
 
Onyx
16-04-2018 11:14
nga Sia Shko tek postimi i fundit
5 172
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 332 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur