Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Mjedisi Diskutime mbi Mjedisin.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjedisi Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Mandi
23-05-2018 01:48
nga murik Shko tek postimi i fundit
64 2,136
 
murik
21-04-2018 08:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
39 2,001
 
Edvin83
17-03-2018 17:18
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
545 24,698
 
Onyx
13-03-2018 22:34
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
1 143
 
Fshatari
10-03-2018 15:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 119
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Edvin83
09-03-2018 12:20
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
160 33,269
 
Mandi
08-03-2018 10:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 21,871
 
Edvin83
24-02-2018 21:24
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
31 6,975
 
juke
11-02-2018 19:34
nga juke Shko tek postimi i fundit
2 122
 
juke
10-02-2018 04:36
nga juke Shko tek postimi i fundit
3 114
 
Fshatari
18-01-2018 02:12
nga murik Shko tek postimi i fundit
16 542
 
Fshatari
11-01-2018 18:33
nga par Shko tek postimi i fundit
2 150
 
Fshatari
08-01-2018 08:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 114
 
Fshatari
30-12-2017 14:32
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 119
 
Mandi
22-12-2017 13:06
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
1 952
 
CERMENIKASI
21-12-2017 21:36
nga Rex Shko tek postimi i fundit
6 258
 
Mandi
14-12-2017 15:59
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
21 1,227
 
Mandi
07-12-2017 14:38
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
3 555
 
Fshatari
28-10-2017 15:56
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 372
 
gurax
14-10-2017 07:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
338 31,448
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 108 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur