Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kinematografia
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 22:35 Shko tek postimi i fundit
17 80

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Kinematografia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Hawk
26-05-2018 23:34
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
461 21,386
 
Rex
25-05-2018 23:05
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
314 9,843
 
Mandi
21-05-2018 06:10
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
714 29,149
 
Xhuljan
17-05-2018 02:46
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
68 5,112
 
YOKO
14-05-2018 02:28
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
62 1,410
 
YOKO
09-05-2018 08:35
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
128 5,059
 
YOKO
08-05-2018 20:04
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
69 4,100
 
Mandi
06-05-2018 23:51
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
87 2,039
 
SystemA
06-05-2018 20:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
225 12,489
 
SystemA
13-04-2018 09:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 75
 
*ARiel*
12-04-2018 19:26
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
21 1,820
 
Ajnej
28-03-2018 01:12
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
298 13,995
 
YOKO
24-03-2018 15:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
44 5,858
Wink
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. KAY
20-03-2018 01:51
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
191 10,161
 
Akrepos12
14-03-2018 15:17
nga Akrepos12 Shko tek postimi i fundit
58 707
 
Mandi
09-03-2018 21:31
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 120
 
Netflix (Temė me shumė faqe 1 2)
YOKO
07-03-2018 01:42
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
25 1,930
 
busavata
25-02-2018 01:43
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
35 813
 
Aki
16-02-2018 03:32
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
14 317
 
Dredhza
24-01-2018 14:21
nga antigona Shko tek postimi i fundit
5 157
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 149 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur