Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 12:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 3,958
Thumbs up
Mandi
20-05-2018 11:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
828 31,165
 
r00t
09-05-2018 12:26
nga Hope Shko tek postimi i fundit
626 58,441
 
Mandi
04-05-2018 14:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
407 59,933
 
drague
26-04-2018 15:48
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
18 614
 
Edvin83
12-04-2018 21:55
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
18 2,023
 
Onyx
10-04-2018 21:49
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
12 393
 
Mandi
02-04-2018 01:15
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 209
 
King Bardhyl
01-04-2018 20:14
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
0 87
 
Mandi
17-03-2018 13:32
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 171
Wink
Mandi
04-03-2018 20:40
nga edlin Shko tek postimi i fundit
451 36,457
 
HELEN OF TROY
12-01-2018 22:12
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
92 18,129
 
Gi de Masha
28-12-2017 03:10
nga drague Shko tek postimi i fundit
6 222
 
Oqeani
04-12-2017 13:19
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
12 367
 
Mano
18-11-2017 04:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 2,565
 
Rita06
01-11-2017 10:41
nga AAO Shko tek postimi i fundit
17 415
 
Beaute
15-10-2017 04:01
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
211 15,889
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
02-09-2017 13:03
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
110 12,007
Post
Beaute
25-08-2017 19:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
24 4,248
 
Beaute
31-07-2017 05:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
63 14,735
 
Mandi
29-07-2017 13:01
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 918
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 136 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur