Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Agnosticist & Ateist Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Agnosticist & Ateist Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. J-W
25-05-2018 03:49
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
80 17,408
 
Chanel
24-05-2018 23:11
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
122 21,797
 
J-W
20-03-2011 15:44
nga gurax Shko tek postimi i fundit
1 5,521
Exclamation
J-W
20-09-2010 22:16
nga J-W Shko tek postimi i fundit
0 2,373
 
J-W
20-09-2010 21:54
nga J-W Shko tek postimi i fundit
0 2,429
 
Ragnar
01-09-2018 10:57
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
23 3,379
 
Borix
30-08-2018 18:01
nga Viking Shko tek postimi i fundit
94 9,689
 
Misty-Blue
08-06-2018 13:08
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
4 1,507
 
legjenda
08-06-2018 13:03
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
21 2,562
 
gurax
08-06-2018 12:42
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
70 11,075
 
J-W
08-06-2018 12:02
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
44 7,708
 
Mandi
25-05-2018 10:43
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
71 6,717
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. darwin
25-05-2018 10:10
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
13 3,190
Post
Eno
16-05-2018 20:32
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
34 2,609
 
Edvin83
16-05-2018 10:51
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
150 10,752
 
drague
14-05-2018 13:09
nga drague Shko tek postimi i fundit
435 61,296
 
Mano
14-12-2017 18:57
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
57 8,808
 
Edvin83
09-08-2017 20:17
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
28 1,360
 
XhaGradeci
03-08-2017 07:50
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
25 4,108
 
Scion
01-08-2017 10:42
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
50 3,112
 
Aleandro
18-03-2017 19:58
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
27 3,266
 
J-W
24-09-2016 16:44
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
11 5,213
 
Paion
21-08-2016 12:40
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
9 3,272
Post
Eno
14-08-2016 15:44
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
11 1,526
 
darwin
08-08-2016 02:31
nga Eno Shko tek postimi i fundit
2 1,387
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 59 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur