Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
nga MrCool
22-06-2018 21:02 Shko tek postimi i fundit
193 4,651

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
26-03-2018 11:59
nga AAO Shko tek postimi i fundit
104 18,380
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
03-09-2017 22:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
531 48,090
 
Rusnod
21-07-2014 18:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 80,371
 
Onyx
21-06-2018 15:51
nga AAO Shko tek postimi i fundit
1 72
 
Fshatari
21-06-2018 12:00
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
8 224
 
rolex
13-06-2018 22:20
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
28 642
 
Onyx
12-06-2018 22:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
21 414
 
Onyx
12-06-2018 22:14
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
41 766
 
Mandi
09-06-2018 21:57
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
1 96
 
YOKO
04-06-2018 09:25
nga par Shko tek postimi i fundit
94 6,243
 
Kastrioti1443
02-06-2018 11:52
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
4 190
 
Kastrioti1443
01-06-2018 19:59
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
23 420
 
Onyx
20-05-2018 13:31
nga Performer Shko tek postimi i fundit
2 120
 
cool_shqype
17-05-2018 09:43
nga Socio Shko tek postimi i fundit
15 347
 
Mandi
11-05-2018 12:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
17 1,082
 
Fshatari
10-05-2018 21:09
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
23 521
 
Fshatari
08-05-2018 09:39
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
38 845
 
Onyx
06-05-2018 11:36
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
33 758
 
Mandi
30-04-2018 14:43
nga Socio Shko tek postimi i fundit
449 42,835
 
Duaje Siveten
29-04-2018 14:09
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
36 1,505
 
Onyx
23-04-2018 14:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 166
 
Onyx
18-04-2018 22:53
nga Rex Shko tek postimi i fundit
12 224
 
Onyx
17-04-2018 21:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 247
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 479 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur