Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
nga Elian70
31-08-2018 17:17 Shko tek postimi i fundit
14 1,245

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
2 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
22-09-2018 21:19
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
194 6,221
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
22-09-2018 20:33
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
314 9,613
 
kanina
18-09-2018 18:26
nga Frank Shko tek postimi i fundit
374 37,965
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
22-08-2017 23:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 6,883
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
22-09-2018 21:31
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
228 14,177
 
Fshatari
22-09-2018 18:47
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
55 2,173
 
Mandi
20-09-2018 17:10
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
586 83,299
 
Eden
19-09-2018 20:58
nga Meri Shko tek postimi i fundit
11 248
 
Eden
19-09-2018 18:42
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
49 1,502
 
Akrepi
19-09-2018 18:39
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
53 797
 
Tema ėshtė lėvizur: Mire mbrema
ThegreatGatsby
- - -
 
Elian70
18-09-2018 19:08
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
14 301
Sondazh
lonely_lion
17-09-2018 20:47
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
104 1,205
 
fritz-
- - -
 
par
14-09-2018 23:48
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
42 756
 
Elian70
14-09-2018 20:07
nga Performer Shko tek postimi i fundit
9 191
 
Elian70
12-09-2018 20:45
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
40 545
 
Firewall
12-09-2018 13:17
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
192 6,965
 
Akrepi
09-09-2018 18:36
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
64 964
 
Elian70
05-09-2018 08:20
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
0 78
 
Gi de Masha
03-09-2018 10:58
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 100
 
Akrepi
01-09-2018 11:08
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
190 2,767
 
Elian70
26-08-2018 22:26
nga Performer Shko tek postimi i fundit
4 124
 
Elian70
26-08-2018 19:22
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
62 1,006
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 854 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur