Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
45 1,295

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
12-02-2018 12:14
nga Ajell Shko tek postimi i fundit
468 56,238
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
29-12-2017 10:39
nga Lea Shko tek postimi i fundit
116 30,569
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 77,714
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
12-05-2014 18:42
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
822 78,525
 
cool_shqype
20-03-2018 13:58
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
128 1,765
 
cool_shqype
20-03-2018 13:39
nga drague Shko tek postimi i fundit
38 384
 
Onyx
19-03-2018 18:41
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
9 153
 
Just myself
18-03-2018 16:26
nga Lea Shko tek postimi i fundit
341 14,237
 
Onyx
16-03-2018 20:04
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
11 128
 
CR7
15-03-2018 14:04
nga Lea Shko tek postimi i fundit
138 5,379
 
Esther
13-03-2018 23:41
nga Lea Shko tek postimi i fundit
28 3,634
 
ODEON
13-03-2018 11:34
nga Marya Shko tek postimi i fundit
23 3,066
 
Onyx
13-03-2018 11:08
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
2 66
 
Onyx
13-03-2018 10:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
33 675
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
11-03-2018 18:46
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
413 15,362
 
Fehmikaciu
09-03-2018 21:31
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
565 19,528
 
Leaf
08-03-2018 22:36
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
14 394
 
cool_shqype
04-03-2018 20:09
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
192 11,259
 
Akrepi
28-02-2018 20:43
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
42 632
 
cool_shqype
14-02-2018 14:35
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 64
 
Elian70
07-02-2018 23:12
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
0 89
 
Regina
29-01-2018 19:34
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
41 744
 
Just myself
27-01-2018 23:54
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
104 2,425
 
Juliana
27-01-2018 21:39
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
58 2,423
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 311 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur