Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Toleranca fetare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Jeta
07-09-2018 22:01
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
21 7,074
 
Alkoma
09-08-2018 04:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 3,767
 
Alkoma
08-08-2018 08:24
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
77 25,601
Smile
Alkoma
16-06-2018 13:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
415 46,973
 
Alkoma
05-11-2016 14:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 15,802
 
ZET
08-01-2015 22:24
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
56 9,976
 
Kryetemė Kryetemė: Lajmerim
Alkoma
14-10-2013 20:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 2,339
 
lenci
28-02-2013 00:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
5 2,539
 
Alkoma
15-04-2011 17:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 2,205
 
Fshatari
02-09-2018 14:03
nga par Shko tek postimi i fundit
2 211
 
Onyx
09-08-2018 06:12
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
10 674
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. 4x4
25-07-2018 20:22
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
321 35,977
 
Alkoma
13-05-2018 03:17
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
33 2,976
 
Mandi
07-05-2018 09:03
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
1 218
 
Mandi
06-05-2018 07:25
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
16 2,625
 
Alkoma
05-05-2018 10:49
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
5 1,198
 
daniel00
05-05-2018 10:14
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
9 1,738
 
Gon!
05-05-2018 10:00
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
14 2,421
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fshatari
05-05-2018 09:45
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
46 8,450
 
Gon!
05-05-2018 09:19
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
61 8,425
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. ymer prizreni
05-05-2018 07:36
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
18 3,521
Sondazh
Alkoma
05-05-2018 07:11
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
240 28,759
 
Alkoma
29-04-2018 12:42
nga r00t Shko tek postimi i fundit
14 2,470
 
Alkoma
27-04-2018 13:29
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
6 1,283
 
Mandi
26-04-2018 19:25
nga drague Shko tek postimi i fundit
37 4,740
 
Mandi
26-04-2018 11:49
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
2 428
 
Erdhi Dimri
26-04-2018 10:18
nga edlin Shko tek postimi i fundit
2 423
 
Mandi
26-04-2018 10:07
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
2 445
 
Duaje Siveten
26-04-2018 08:33
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
21 973
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 212 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur