Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
235 4,107
25-09-2018 18:32 Shko tek postimi i fundit
98 1,526
nga Mandi
17-04-2018 23:02 Shko tek postimi i fundit
11 315
51 400
38 1,061
5 959

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
09-09-2018 18:39
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
681 86,500
 
Albpelasgian
06-09-2018 02:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
23 7,117
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
06-09-2018 01:58
nga murik Shko tek postimi i fundit
87 40,888
 
ZET
06-09-2018 00:02
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
154 39,503
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
05-09-2018 22:58
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
453 82,281
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. r00t
04-09-2018 21:00
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
614 82,288
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
25-08-2018 18:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 14,815
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
14-08-2018 01:05
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
304 51,600
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
11-06-2018 11:40
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
41 21,451
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
08-06-2017 23:55
nga invictus Shko tek postimi i fundit
533 106,756
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga invictus Shko tek postimi i fundit
165 32,085
 
BARAT
19-11-2016 23:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 6,649
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
24-09-2018 07:51
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
27 645
 
Mandi
22-09-2018 18:54
nga ThegreatGatsby Shko tek postimi i fundit
16 261
 
Beu_Shpata
20-09-2018 16:01
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
191 5,185
 
Rrjeti
18-09-2018 19:56
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
21 256
 
Rrjeti
18-09-2018 17:26
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
226 9,719
 
BARAT
05-09-2018 18:54
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
34 6,397
 
Akrepi
02-09-2018 19:14
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
0 117
 
Gi de Masha
28-08-2018 23:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
9 1,191
 
Fshatari
21-08-2018 02:31
nga murik Shko tek postimi i fundit
5 160
 
daniel00
17-08-2018 08:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
32 6,451
 
drague
17-08-2018 00:22
nga murik Shko tek postimi i fundit
76 6,845
 
Ragnar
13-08-2018 23:47
nga fritz- Shko tek postimi i fundit
187 3,096
 
Onyx
09-08-2018 03:21
nga drague Shko tek postimi i fundit
11 402
 
Rrjeti
09-08-2018 02:24
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 203
 
busavata
06-08-2018 15:11
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
124 36,088
 
Mandi
05-08-2018 18:01
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
12 1,247
 
Llapi
01-08-2018 09:32
nga drague Shko tek postimi i fundit
612 55,292
 
Fshatari
31-07-2018 06:27
nga par Shko tek postimi i fundit
6 435
 
cool_shqype
19-07-2018 14:29
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
3 131
 
Mandi
15-07-2018 19:09
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 111
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 921 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur