Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 6,847
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 16,994
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 5,568
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 2,648
 
Duaje Siveten
16-01-2018 12:48
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 41
 
legjenda
15-01-2018 07:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
18 283
 
Onyx
13-01-2018 07:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 83
 
par
12-01-2018 17:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 42
 
legjenda
11-01-2018 16:56
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
23 380
 
Mandi
09-01-2018 22:44
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
15 255
 
pirro
07-01-2018 12:16
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 70
 
Llapi
07-01-2018 02:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
174 6,611
 
Viking
02-01-2018 21:30
nga Noe Shko tek postimi i fundit
19 290
 
pirro
30-12-2017 17:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
25 450
 
Onyx
29-12-2017 21:54
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
5 52
 
Mandi
29-12-2017 20:47
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 30
 
Fshatari
26-12-2017 10:23
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
109 1,796
 
Mandi
21-12-2017 11:17
nga juanito02 Shko tek postimi i fundit
30 431
 
Mandi
15-12-2017 23:23
nga drague Shko tek postimi i fundit
5 171
 
pirro
14-12-2017 20:07
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 76
 
par
11-12-2017 08:34
nga par Shko tek postimi i fundit
15 826
 
legjenda
03-12-2017 19:58
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
9 428
 
Mandi
01-12-2017 19:30
nga par Shko tek postimi i fundit
63 1,094
 
Mandi
30-11-2017 20:15
nga AAO Shko tek postimi i fundit
1 131
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1048 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur