Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Katolik Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Katolik Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Zoti TRINI
berti
30-06-2017 01:48
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 2,709
 
berti
02-12-2011 00:17
nga berti Shko tek postimi i fundit
27 3,323
 
berti
20-11-2011 18:57
nga berti Shko tek postimi i fundit
19 2,279
 
busavata
03-04-2018 09:52
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
25 687
 
Akrepi
02-04-2018 00:55
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
35 678
 
COB
21-03-2018 11:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 1,003
 
Gi de Masha
24-12-2017 18:33
nga AAO Shko tek postimi i fundit
13 550
 
Aleandro
16-12-2017 09:29
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 98
 
Fshatari
24-09-2017 19:27
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 677
 
Alkoma
30-06-2017 02:55
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
20 6,503
 
Mandi
30-06-2017 01:53
nga murik Shko tek postimi i fundit
34 3,547
 
daniel00
26-05-2017 05:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
85 15,538
 
e panjohura
16-04-2017 20:48
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
161 33,124
 
Fshatari
13-04-2017 16:51
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
8 327
 
Fshatari
03-03-2017 22:27
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
4 666
 
Gi de Masha
25-12-2016 16:21
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 4,083
 
Fshatari
20-11-2016 03:03
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
19 3,035
 
Fshatari
06-01-2016 10:21
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 858
Lightbulb
Mano
16-11-2015 07:14
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
37 5,449
 
Fshatari
04-09-2015 06:51
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,073
 
thirsty
08-08-2015 19:36
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
47 5,152
 
rrėqebull
03-07-2015 18:51
nga rrėqebull Shko tek postimi i fundit
0 901
 
legjenda
28-06-2015 13:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
104 11,666
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 73 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur