Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Votime dhe sondazhe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
28-02-2016 13:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
159 19,845
 
cool_shqype
24-01-2018 05:23
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
33 271
Sondazh
4x4
21-01-2018 02:41
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
548 33,550
 
SystemA
20-01-2018 09:04
nga Viking Shko tek postimi i fundit
33 690
Sondazh
daniel00
30-12-2017 14:30
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
196 12,286
Sondazh
Romina
19-12-2017 23:28
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
372 19,411
Sondazh
Kryeplaku
01-12-2017 09:50
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
522 27,807
 
Elian70
14-09-2017 20:42
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
98 2,304
Sondazh
4x4
12-08-2017 22:05
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
333 28,251
Sondazh
Edvin83
26-07-2017 12:22
nga par Shko tek postimi i fundit
131 3,643
Sondazh
Beaute
25-07-2017 23:15
nga Baardy_ Shko tek postimi i fundit
204 17,456
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Marina
11-07-2017 10:54
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
84 10,252
Sondazh
Edvin83
15-06-2017 03:16
nga murik Shko tek postimi i fundit
50 1,175
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
12-06-2017 12:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
77 2,316
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. valdeti
22-05-2017 19:07
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
27 3,029
Sondazh
4x4
21-05-2017 18:13
nga Noe Shko tek postimi i fundit
43 2,664
Sondazh
Mandi
08-05-2017 11:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
209 21,200
Sondazh
PUPA
13-01-2017 00:26
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
123 39,929
 
Xhina
04-09-2016 16:43
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
215 17,270
Sondazh
Beaute
04-09-2016 15:26
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
79 13,580
Sondazh
Mandi
04-09-2016 10:25
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
39 5,761
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 122 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur