Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
10-05-2017 18:39
nga par Shko tek postimi i fundit
94 13,130
 
Gi de Masha
23-01-2018 23:46
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
15 197
 
par
23-01-2018 23:22
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
161 5,862
 
cool_shqype
23-01-2018 19:47
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 14
 
Mandi
21-01-2018 17:13
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
2 110
 
Gi de Masha
18-01-2018 09:48
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
6 113
 
cool_shqype
14-01-2018 21:03
nga xhori Shko tek postimi i fundit
38 500
 
Mandi
12-01-2018 20:26
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
3 80
 
cool_shqype
11-01-2018 17:31
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
23 310
 
Onyx
10-01-2018 20:55
nga edlin Shko tek postimi i fundit
1 56
 
Gi de Masha
10-01-2018 15:33
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 237
 
Kurt
09-01-2018 19:09
nga kanina Shko tek postimi i fundit
20 306
 
Edvin83
08-01-2018 18:36
nga Rex Shko tek postimi i fundit
233 3,140
 
Onyx
03-01-2018 08:45
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 74
 
Dardan.Ks
01-01-2018 18:50
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
62 7,426
 
cool_shqype
30-12-2017 16:32
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
118 1,657
 
cool_shqype
30-12-2017 11:29
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
1 64
 
drague
29-12-2017 16:31
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
12 399
 
Mandi
23-12-2017 07:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 216
 
cool_shqype
21-12-2017 14:59
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 59
 
cool_shqype
18-12-2017 00:15
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
23 378
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 888 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur