Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ungjillor Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ungjillor Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Kenge te krishtera (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. daniel00
19-03-2018 03:48
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
129 22,127
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-10-2017 20:04
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
31 4,368
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Alkoma
31-07-2017 22:21
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
11 4,046
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
28-11-2016 13:50
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
10 2,983
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
10-03-2016 09:47
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 2,539
 
Alkoma
01-03-2016 09:12
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
14 5,351
 
Alkoma
17-10-2013 01:01
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 2,466
 
Alkoma
29-04-2013 12:13
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,443
 
Alkoma
30-12-2012 16:25
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 1,786
 
Alkoma
11-12-2012 09:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
7 3,496
Sondazh
Alkoma
09-09-2012 08:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,993
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
19-08-2012 14:47
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
37 9,225
 
Kryetemė Kryetemė: Bibla
Alkoma
22-04-2012 19:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
17 3,206
Sondazh
Kryetemė Kryetemė: Sondazh: Studim falas ne internet Shqip.
Alkoma
19-02-2012 14:42
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 2,001
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-04-2011 20:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 2,124
 
Alkoma
21-03-2011 20:53
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 1,904
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
21-03-2011 19:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 1,778
 
Kryetemė Kryetemė: Historia e Kishes
Alkoma
26-01-2011 14:36
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
9 2,919
 
Alkoma
29-01-2018 13:10
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 331
 
Alkoma
31-10-2017 18:18
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 705
 
Alkoma
21-09-2017 20:05
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 451
 
Alkoma
21-09-2017 18:43
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
49 1,341
 
Alkoma
20-09-2017 20:08
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 91
 
Alkoma
20-09-2017 14:02
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 66
 
Alkoma
20-09-2017 13:48
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 60
 
Alkoma
20-09-2017 00:37
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
7 197
 
Alkoma
17-09-2017 15:03
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 86
 
Aleandro
09-06-2017 20:08
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 572
 
Alkoma
24-04-2017 02:23
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
5 518
 
Alkoma
25-10-2016 09:46
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 644
 
Alkoma
13-04-2016 14:15
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 714
 
Alkoma
08-04-2016 18:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 1,186
 
Alkoma
28-02-2016 09:58
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
259 20,444
 
Alkoma
23-02-2016 11:16
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 870
 
Duaje Siveten
15-12-2015 22:02
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 720
 
Alkoma
08-10-2015 08:05
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 653
 
Alkoma
31-03-2015 23:14
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
19 2,745
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Alkoma
12-03-2015 09:49
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
94 18,821
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 188 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur