Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 456

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
BATO
12-01-2018 19:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 29,576
 
BATO
05-01-2018 11:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 20,961
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 09:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 7,285
 
Heily
04-09-2016 13:48
nga denni caushi Shko tek postimi i fundit
21 11,616
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mano
19-09-2018 17:54
nga Adea Shko tek postimi i fundit
721 85,520
 
drague
18-09-2018 01:56
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
14 3,855
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
18-09-2018 00:44
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
417 41,679
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. J-W
17-09-2018 21:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
80 3,230
 
BLEDI_SH
13-09-2018 05:50
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
2 1,237
 
Fshatari
12-09-2018 06:16
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
71 8,525
 
Albpelasgian
12-09-2018 05:12
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
19 5,813
 
Dredhza
28-08-2018 20:10
nga Viking Shko tek postimi i fundit
15 487
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Ganimet
12-08-2018 00:46
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
152 19,559
 
Dredhza
08-08-2018 08:37
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 140
 
Gi de Masha
05-08-2018 20:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
333 14,857
 
lonely_lion
22-07-2018 12:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
2 226
 
lonely_lion
22-07-2018 12:25
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 75
 
lonely_lion
22-07-2018 11:39
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 72
Post
Viti5
19-06-2018 10:13
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
10 593
 
Aleandro
18-06-2018 03:02
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
70 2,223
Post
Begaj2005
14-06-2018 06:12
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
14 1,500
 
cool_shqype
13-06-2018 20:12
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
37 1,788
 
cool_shqype
17-05-2018 03:16
nga murik Shko tek postimi i fundit
3 565
 
J-W
14-05-2018 07:33
nga drague Shko tek postimi i fundit
20 4,934
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 200 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur