Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Arti Shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.
nga YOKO
17-07-2018 01:54 Shko tek postimi i fundit
17 386
Punime tė ndryshme Artistike.
16-07-2018 16:27 Shko tek postimi i fundit
18 1,344

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arti Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Beaute
03-11-2017 17:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 3,784
 
Skydive
30-08-2017 00:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
100 15,769
 
cool_shqype
19-07-2018 12:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
17 567
 
Leaf
15-07-2018 08:32
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
76 2,328
 
Rex
07-07-2018 17:36
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
24 4,530
Sondazh
Sondazh: Dua Lipa VS Rita Ora (Temė me shumė faqe 1 2)
{A_N_G_E_L_69}
05-07-2018 22:03
nga drague Shko tek postimi i fundit
30 738
 
23 bashkangjitje paint (Temė me shumė faqe 1 2)
ajzberg
02-07-2018 20:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
26 1,965
 
Mandi
20-05-2018 19:12
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 183
 
Mandi
17-04-2018 23:31
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
29 2,448
 
Fshatari
07-04-2018 19:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 208
 
Sopoti
21-03-2018 09:46
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
9 247
 
Kurt
27-02-2018 23:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
40 1,010
 
Tema ėshtė lėvizur: C'po ndodh me Teatrin Kombetar?
Leaf
- - -
 
Elian70
15-01-2018 23:17
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
4 487
 
cool_shqype
03-01-2018 13:31
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 251
 
Mandi
04-12-2017 08:35
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 274
 
Duaje Siveten
05-08-2017 23:35
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
15 1,854
 
Ragnar
14-07-2017 17:45
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
1 264
 
Showbizi
24-05-2017 23:36
nga Zana Shko tek postimi i fundit
5 2,593
 
Tema ėshtė lėvizur: Nderron jete aktori Gjergji Trola
Leaf
- - -
 
Mandi
09-09-2016 17:31
nga BATO Shko tek postimi i fundit
6 1,118
 
cool_shqype
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 72 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur