Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
07-05-2018 10:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 2,839
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 8,504
 
kanina
06-07-2017 02:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
90 15,941
 
Fshatari
18-07-2018 21:36
nga Rex Shko tek postimi i fundit
7 243
 
Mandi
17-07-2018 15:17
nga Venom Shko tek postimi i fundit
51 736
 
Mandi
14-07-2018 20:24
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 86
 
Rrjeti
12-07-2018 18:25
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 155
 
cool_shqype
10-07-2018 15:52
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 48
 
Kastrioti1443
10-07-2018 12:00
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
2 81
 
cool_shqype
09-07-2018 19:34
nga Rex Shko tek postimi i fundit
12 238
 
cool_shqype
02-07-2018 14:40
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 183
 
Fshatari
28-06-2018 15:51
nga Meri Shko tek postimi i fundit
2 185
 
Fshatari
27-06-2018 15:17
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 107
 
King Bardhyl
27-06-2018 14:31
nga edlin Shko tek postimi i fundit
80 1,099
 
cool_shqype
25-06-2018 21:53
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
19 548
 
Fshatari
22-06-2018 00:03
nga pleurat Shko tek postimi i fundit
122 2,145
 
Fshatari
20-06-2018 17:52
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
7 236
 
Onyx
20-06-2018 00:20
nga ish aga Dem! Shko tek postimi i fundit
2 159
 
Onyx
19-06-2018 12:58
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 52
 
Onyx
18-06-2018 16:28
nga lenci Shko tek postimi i fundit
6 211
 
Onyx
18-06-2018 13:36
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
144 2,485
 
Onyx
14-06-2018 08:19
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 124
 
Fshatari
13-06-2018 20:33
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
27 762
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 805 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur