Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Mjedisi Diskutime mbi Mjedisin.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjedisi Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Edvin83
14-01-2018 21:39
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
153 29,743
 
Fshatari
11-01-2018 19:33
nga par Shko tek postimi i fundit
2 80
 
Fshatari
08-01-2018 09:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 49
 
Fshatari
30-12-2017 15:32
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 45
 
Mandi
22-12-2017 14:06
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
1 817
 
CERMENIKASI
21-12-2017 22:36
nga Rex Shko tek postimi i fundit
6 157
 
Edvin83
21-12-2017 20:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
30 6,274
 
Mandi
14-12-2017 16:59
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
21 709
 
Mandi
07-12-2017 15:38
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
3 425
 
Fshatari
28-10-2017 16:56
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 277
 
gurax
14-10-2017 08:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
338 25,368
 
CERMENIKASI
05-10-2017 22:45
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
0 72
 
Mandi
19-09-2017 07:12
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
15 1,116
 
Fshatari
15-09-2017 07:17
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 127
 
Arlis Alikaj
08-09-2017 08:52
nga Arlis Alikaj Shko tek postimi i fundit
10 598
 
Fshatari
22-08-2017 21:10
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
3 207
 
Paion
07-08-2017 09:29
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
4 1,682
 
Fshatari
27-07-2017 21:02
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
9 279
 
Fshatari
25-07-2017 22:10
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
15 366
 
CERMENIKASI
02-07-2017 23:25
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
4 192
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 103 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur