Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
07-11-2017 16:49 Shko tek postimi i fundit
13 1,219

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
15-03-2018 21:49
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
871 31,336
 
Agim Metbala
11-03-2018 18:43
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
963 34,689
 
kanina
27-02-2018 21:50
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
309 21,002
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
23-08-2017 00:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 4,786
 
iDeA
19-09-2016 11:51
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
973 53,247
 
Onyx
19-03-2018 16:48
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
2 57
 
Onyx
19-03-2018 16:25
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 20
 
Onyx
19-03-2018 13:49
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 42
 
Beaute
19-03-2018 11:09
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
62 711
 
Kurt
18-03-2018 13:10
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
539 5,495
 
Lea
18-03-2018 01:08
nga Hope Shko tek postimi i fundit
93 1,012
 
Fshatari
17-03-2018 17:04
nga drague Shko tek postimi i fundit
6 110
 
SmiLey
16-03-2018 15:06
nga Viking Shko tek postimi i fundit
441 21,061
Question
Mandi
16-03-2018 11:51
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
68 3,195
 
Onyx
15-03-2018 22:53
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 39
 
Gi de Masha
15-03-2018 14:44
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
9 1,351
 
ABORDAZH
15-03-2018 14:39
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
22 1,514
 
ABORDAZH
14-03-2018 15:52
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
2 580
 
Noe
14-03-2018 11:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
27 3,296
 
Anita
11-03-2018 16:56
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
9 110
 
juke
10-03-2018 06:11
nga juke Shko tek postimi i fundit
121 1,735
 
Gi de Masha
08-03-2018 12:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 37
 
Anita
07-03-2018 04:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
76 770
 
Anita
06-03-2018 11:04
nga Dulcis in Fundo Shko tek postimi i fundit
43 475
 
Akrepi
05-03-2018 09:18
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
32 376
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 777 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur