Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zona Humoristike
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Elian70
03-09-2017 22:05 Shko tek postimi i fundit
26 140
Vetėm barcaleta
nga Elian70
11-01-2018 15:06 Shko tek postimi i fundit
96 1,811

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zona Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thenie humoristike (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Regina
20-01-2018 02:43
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
42 5,093
Talking
Jeta
22-01-2018 17:41
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
94 6,121
 
Beu_Shpata
21-01-2018 16:13
nga busavata Shko tek postimi i fundit
18 360
 
BLEDI_SH
19-01-2018 21:55
nga Viking Shko tek postimi i fundit
200 19,644
 
Fshatari
29-12-2017 23:55
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
38 517
 
CR7
29-12-2017 15:30
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
54 1,893
 
Esther
29-12-2017 15:29
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
594 18,471
 
Besoja
26-12-2017 12:59
nga Besoja Shko tek postimi i fundit
135 17,374
 
Fshatari
07-12-2017 23:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
14 321
 
Fshatari
26-10-2017 20:21
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
1 140
 
Fshatari
16-10-2017 18:23
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
20 467
 
Elian70
06-09-2017 19:41
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
17 724
 
Elian70
01-09-2017 12:16
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
8 825
 
Elian70
07-08-2017 19:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
11 417
 
Tema ėshtė lėvizur: Foto humoristike
Akrepi
- - -
 
drague
06-08-2017 18:19
nga drague Shko tek postimi i fundit
0 126
 
Xhina
19-07-2017 20:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
13 447
 
Fshatari
27-06-2017 08:27
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 172
 
Fshatari
22-06-2017 18:00
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
7 324
 
Fshatari
15-06-2017 16:46
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 184
 
Mano
07-06-2017 22:35
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
219 4,548
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 199 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur