Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kinematografia
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 22:35 Shko tek postimi i fundit
17 80

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Kinematografia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
legjenda
20-10-2018 00:46
nga Adea Shko tek postimi i fundit
146 5,982
 
Hawk
19-10-2018 21:08
nga Rex Shko tek postimi i fundit
487 28,393
 
Rex
19-10-2018 14:19
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
506 23,624
 
SystemA
07-10-2018 13:30
nga busavata Shko tek postimi i fundit
230 16,060
 
YOKO
21-08-2018 02:52
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
72 2,744
 
Xhuljan
14-08-2018 22:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
69 6,151
 
Ajnej
13-08-2018 05:32
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
319 19,043
 
YOKO
08-08-2018 15:02
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
71 5,420
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Mandi
07-08-2018 09:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
897 43,475
 
Mandi
15-07-2018 17:16
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
734 37,995
 
{A_N_G_E_L_69}
05-07-2018 19:01
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
29 935
 
Frank
23-06-2018 11:51
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
155 2,709
 
Gi de Masha
04-06-2018 15:50
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
45 1,563
 
YOKO
09-05-2018 08:35
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
128 6,200
 
Mandi
06-05-2018 23:51
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
87 3,381
 
SystemA
13-04-2018 09:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 204
 
*ARiel*
12-04-2018 19:26
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
21 2,286
 
YOKO
24-03-2018 15:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
44 7,043
Wink
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. KAY
20-03-2018 01:51
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
191 11,591
 
Akrepos12
14-03-2018 15:17
nga Akrepos12 Shko tek postimi i fundit
58 1,642
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 152 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur