Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Toleranca fetare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Alkoma
21-09-2017 19:02
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
71 21,646
Smile
Alkoma
20-08-2017 03:24
nga Darkblonde Shko tek postimi i fundit
412 35,057
 
Jeta
06-06-2017 23:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 5,397
 
Alkoma
05-11-2016 15:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 13,310
 
Alkoma
20-10-2016 22:57
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
7 2,990
 
ZET
08-01-2015 23:24
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
56 8,366
 
Kryetemė Kryetemė: Lajmerim
Alkoma
14-10-2013 21:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 1,930
 
lenci
28-02-2013 01:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
5 2,038
 
Alkoma
15-04-2011 18:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 1,851
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. ymer prizreni
22-03-2018 12:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
17 2,836
 
Aleandro
13-02-2018 18:31
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 473
 
Aleandro
27-01-2018 18:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
13 277
 
drague
26-01-2018 18:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
44 680
 
kreksi
16-01-2018 15:00
nga drague Shko tek postimi i fundit
4 278
 
Onyx
16-01-2018 13:05
nga COB Shko tek postimi i fundit
7 207
 
Rex
30-12-2017 16:16
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
17 381
 
Mandi
15-12-2017 09:56
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
4 189
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Xhebraili
11-12-2017 00:29
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
94 9,363
 
ODEON
24-11-2017 13:57
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
56 7,506
 
Mandi
10-11-2017 05:01
nga murik Shko tek postimi i fundit
33 3,758
 
Alkoma
26-10-2017 19:39
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 379
 
Alkoma
11-10-2017 02:52
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
27 995
 
Alkoma
28-09-2017 20:49
nga kanina Shko tek postimi i fundit
46 927
 
Mandi
23-09-2017 15:09
nga Kenzou Shko tek postimi i fundit
281 23,972
 
Erdhi Dimri
10-09-2017 18:30
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
0 173
 
Alkoma
08-09-2017 22:00
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
4 275
 
invictus
04-09-2017 18:42
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
40 6,779
 
Mandi
02-09-2017 10:03
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
1 223
 
Rina
17-08-2017 12:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
133 14,653
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 208 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur