Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
03-03-2018 14:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
149 22,981
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 7,953
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 20,363
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 6,560
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 3,067
 
Mandi
23-05-2018 05:11
nga par Shko tek postimi i fundit
155 2,314
 
Onyx
19-05-2018 14:49
nga drague Shko tek postimi i fundit
72 1,162
 
Onyx
14-05-2018 16:36
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
3 100
 
Llapi
10-05-2018 19:56
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
194 8,942
 
King Bardhyl
06-05-2018 12:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 661
 
par
27-04-2018 10:45
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
11 396
 
pirro
23-04-2018 02:02
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
14 463
 
Onyx
21-04-2018 13:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
3 101
 
Onyx
20-04-2018 04:39
nga murik Shko tek postimi i fundit
3 127
 
pirro
19-04-2018 08:06
nga par Shko tek postimi i fundit
6 170
 
Hawk
17-04-2018 09:51
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
17 386
 
Onyx
04-04-2018 20:55
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
10 555
 
Viking
24-03-2018 19:02
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
34 837
 
Onyx
17-03-2018 16:38
nga Performer Shko tek postimi i fundit
9 277
 
par
15-03-2018 15:54
nga par Shko tek postimi i fundit
33 875
 
pirro
13-03-2018 16:15
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
52 1,369
 
juke
15-02-2018 13:00
nga Noe Shko tek postimi i fundit
137 2,777
 
Onyx
13-02-2018 18:28
nga lenci Shko tek postimi i fundit
14 316
 
pirro
13-02-2018 18:06
nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 93
 
juke
13-02-2018 10:24
nga Rex Shko tek postimi i fundit
21 522
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1067 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur