Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
12-03-2018 22:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
97 16,543
 
Kastrioti1443
23-05-2018 02:42
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
15 239
 
Fshatari
22-05-2018 18:24
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 26
 
CR7
22-05-2018 10:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
67 3,706
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Kastrioti1443
21-05-2018 20:41
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
36 532
 
cool_shqype
21-05-2018 15:15
nga par Shko tek postimi i fundit
4 120
 
Onyx
20-05-2018 21:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 93
 
cool_shqype
20-05-2018 14:56
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
5 213
 
Gi de Masha
20-05-2018 11:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
23 467
 
Onyx
17-05-2018 11:51
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
11 251
Exclamation
Kastrioti1443
16-05-2018 20:56
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
15 319
 
Mandi
16-05-2018 17:25
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
278 10,483
 
BARAT
14-05-2018 21:17
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
8 169
 
rrėqebull
14-05-2018 17:41
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
51 7,978
 
par
14-05-2018 17:02
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
8 200
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beu_Shpata
12-05-2018 13:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
162 2,753
 
cool_shqype
11-05-2018 13:32
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 73
 
cool_shqype
11-05-2018 06:55
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
1 113
 
Gi de Masha
08-05-2018 01:10
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 113
 
AAO
07-05-2018 21:06
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
42 691
 
Kastrioti1443
07-05-2018 09:04
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
15 320
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 959 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur