Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ZET
06-10-2018 05:11
nga fritz- Shko tek postimi i fundit
1 149
 
Mandi
29-09-2018 12:03
nga r.th. Shko tek postimi i fundit
43 10,710
 
BARAT
25-09-2018 14:43
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
29 6,550
 
LinuxoiD
25-09-2018 14:25
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
13 5,209
 
edlin
20-09-2018 20:12
nga Si1ri Shko tek postimi i fundit
20 1,281
 
Mandi
18-09-2018 06:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 513
 
ZET
15-09-2018 04:13
nga ZET Shko tek postimi i fundit
0 116
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. ZET
25-08-2018 11:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
663 85,862
 
lonely_lion
24-08-2018 07:03
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 144
 
ZET
24-07-2018 19:32
nga ZET Shko tek postimi i fundit
54 3,389
 
ZET
19-07-2018 05:45
nga ZET Shko tek postimi i fundit
0 132
 
iDeA
15-07-2018 19:15
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
93 14,519
 
ZET
05-07-2018 22:55
nga ZET Shko tek postimi i fundit
3 332
 
Mandi
14-06-2018 23:49
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
3 546
 
King Bardhyl
14-06-2018 23:25
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
35 1,705
 
Mandi
22-04-2018 09:43
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 248
 
BARAT
14-04-2018 21:24
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
46 19,664
 
BARAT
12-04-2018 22:59
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
2 1,340
 
ZET
08-04-2018 22:44
nga ZET Shko tek postimi i fundit
9 439
 
Fshatari
14-03-2018 15:55
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 288
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 236 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur