Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia Botėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
6 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Vllehėt (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. DeuS
28-06-2017 06:43
nga Marya Shko tek postimi i fundit
215 37,536
 
Tannhauser
24-04-2018 22:49
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
4 308
 
Aleandro
17-04-2018 17:33
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 335
 
Altin Kocaqi
22-02-2018 18:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
4 4,858
 
Aleandro
17-02-2018 12:39
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
1 184
 
SERAFIM DILO
08-02-2018 22:23
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
53 12,248
 
Aleandro
30-01-2018 23:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 1,558
 
Aleandro
30-01-2018 16:32
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 133
 
Aleandro
21-12-2017 18:00
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
5 200
 
Eureka (Temė me shumė faqe 1 2)
Arban bArbArian
18-12-2017 03:59
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
35 893
 
Aleandro
16-12-2017 11:25
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
3 150
 
fegi
11-12-2017 03:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
17 13,663
 
Regina
11-12-2017 00:23
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
7 2,145
 
SERAFIM DILO
10-12-2017 19:14
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
35 13,475
 
Alkoma
13-09-2017 21:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 245
 
legjenda
27-07-2017 21:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
41 6,348
 
Aleandro
09-06-2017 19:58
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 287
 
Mandi
22-05-2017 22:28
nga busavata Shko tek postimi i fundit
271 27,124
 
Aleandro
12-05-2017 17:05
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 275
 
Aleandro
06-05-2017 19:55
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
12 612
 
Aleandro
30-04-2017 17:52
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
2 243
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 94 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur