Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Arti Shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.
nga Socio
27-07-2018 19:49 Shko tek postimi i fundit
17 392
Punime tė ndryshme Artistike.
11-08-2018 19:18 Shko tek postimi i fundit
18 1,355

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arti Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Beaute
03-11-2017 17:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 3,954
 
Skydive
30-08-2017 00:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
100 16,738
Sondazh
Sondazh: Dua Lipa VS Rita Ora (Temė me shumė faqe 1 2 3)
{A_N_G_E_L_69}
12-08-2018 20:16
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
58 1,351
 
Elian70
10-08-2018 18:46
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
5 594
 
Mandi
08-08-2018 10:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 233
 
cool_shqype
19-07-2018 12:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
17 689
 
Leaf
15-07-2018 08:32
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
76 2,500
 
Rex
07-07-2018 17:36
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
24 4,616
 
23 bashkangjitje paint (Temė me shumė faqe 1 2)
ajzberg
02-07-2018 20:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
26 2,047
 
Mandi
17-04-2018 23:31
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
29 2,576
 
Fshatari
07-04-2018 19:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 225
 
Sopoti
21-03-2018 09:46
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
9 278
 
Kurt
27-02-2018 23:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
40 1,084
 
Tema ėshtė lėvizur: C'po ndodh me Teatrin Kombetar?
Leaf
- - -
 
cool_shqype
03-01-2018 13:31
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 291
 
Mandi
04-12-2017 08:35
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 310
 
Duaje Siveten
05-08-2017 23:35
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
15 1,966
 
Ragnar
14-07-2017 17:45
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
1 300
 
Showbizi
24-05-2017 23:36
nga Zana Shko tek postimi i fundit
5 2,649
 
Tema ėshtė lėvizur: Nderron jete aktori Gjergji Trola
Leaf
- - -
 
Mandi
09-09-2016 17:31
nga BATO Shko tek postimi i fundit
6 1,172
 
cool_shqype
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 72 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur