Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsi Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
gurax
23-07-2018 20:32
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
31 6,192
 
ODEON
23-07-2018 20:20
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 971
 
Venom
21-05-2018 14:11
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
3 506
 
Askushi
20-05-2018 06:41
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
1 2,263
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. iDeA
20-05-2018 06:28
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
5 2,241
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ODEON
03-09-2017 21:05
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
50 11,615
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
27-02-2013 15:12
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
2 4,540
 
Askushi
29-09-2012 15:23
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 2,211
 
Askushi
29-09-2012 09:28
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 5,007
 
Askushi
14-09-2012 00:37
nga busavata Shko tek postimi i fundit
1 2,046
 
Askushi
13-09-2012 21:28
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,414
 
Askushi
13-09-2012 21:16
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 1,844
 
Askushi
13-09-2012 21:01
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
1 1,382
 
Askushi
13-09-2012 20:46
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,406
 
Askushi
13-09-2012 20:34
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
5 2,487
 
Askushi
13-09-2012 20:17
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 4,621
 
Askushi
13-09-2012 20:12
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 4,176
 
Askushi
13-09-2012 20:10
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 2,638
 
Askushi
13-09-2012 19:23
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,391
 
Askushi
13-09-2012 18:53
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
4 1,790
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 27 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur