Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
07-11-2017 15:49 Shko tek postimi i fundit
13 1,219

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
22-05-2018 21:39
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
980 40,367
 
kanina
22-05-2018 16:51
nga Meri Shko tek postimi i fundit
332 27,675
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
22-08-2017 23:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 5,709
 
iDeA
19-09-2016 10:51
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
973 57,499
 
Lea
26-05-2018 20:54
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
973 15,268
 
Eden
26-05-2018 19:13
nga Eden Shko tek postimi i fundit
2 84
 
Lea
26-05-2018 19:11
nga Eden Shko tek postimi i fundit
38 267
 
Agim Metbala
26-05-2018 08:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
36 567
 
Onyx
25-05-2018 03:20
nga murik Shko tek postimi i fundit
11 167
 
Fshatari
24-05-2018 09:26
nga Lea Shko tek postimi i fundit
19 477
 
Kurt
24-05-2018 07:03
nga Lea Shko tek postimi i fundit
110 1,537
 
CR7
23-05-2018 20:47
nga Viking Shko tek postimi i fundit
17 215
 
Leaf
23-05-2018 18:27
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
89 9,977
 
Gi de Masha
23-05-2018 08:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 79
 
Gi de Masha
- - -
 
Onyx
20-05-2018 08:47
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
1 36
 
Onyx
19-05-2018 12:51
nga Lea Shko tek postimi i fundit
30 444
 
Onyx
19-05-2018 03:39
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 57
 
Onyx
18-05-2018 16:17
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
12 215
 
Onyx
16-05-2018 14:18
nga AAO Shko tek postimi i fundit
1 57
 
Onyx
16-05-2018 12:09
nga Eden Shko tek postimi i fundit
3 88
 
Onyx
13-05-2018 10:40
nga Eden Shko tek postimi i fundit
1 77
 
SystemA
11-05-2018 18:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 46
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
11-05-2018 06:45
nga drague Shko tek postimi i fundit
207 11,944
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 815 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur