Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
45 1,306

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
16-08-2018 20:27
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
823 90,646
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-04-2018 07:56
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
115 37,749
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
25-04-2018 07:22
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
469 70,678
 
Beaute
14-03-2015 19:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 91,115
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fehmikaciu
17-08-2018 16:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
827 32,407
 
Eden
16-08-2018 19:22
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
64 1,535
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. daniel00
15-08-2018 11:17
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
582 56,065
 
Ragnar
12-08-2018 13:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
367 14,906
 
{A_N_G_E_L_69}
05-08-2018 14:49
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
312 3,888
 
Leaf
29-07-2018 14:00
nga Eden Shko tek postimi i fundit
31 1,816
 
Onyx
26-07-2018 18:39
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
52 925
Post
SEa
24-07-2018 08:40
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
3 850
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
20-07-2018 07:25
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
457 22,136
 
Onyx
19-07-2018 08:49
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
24 682
 
SmiLey
18-07-2018 22:39
nga Eden Shko tek postimi i fundit
51 4,811
 
Mbinjeriu
18-07-2018 20:37
nga Performer Shko tek postimi i fundit
53 4,067
 
cool_shqype
18-07-2018 00:26
nga drague Shko tek postimi i fundit
81 1,460
 
Mandi
17-07-2018 21:57
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
43 4,558
 
Onyx
17-07-2018 21:46
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
70 1,526
 
Onyx
17-07-2018 21:45
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
8 417
 
Eden
17-07-2018 21:44
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
32 744
 
Onyx
22-05-2018 10:36
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 145
 
SmiLey
19-05-2018 19:35
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
421 41,234
 
Onyx
19-05-2018 11:23
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
1 150
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 333 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur