Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
03-08-2018 08:14
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
793 45,766
 
Eden
21-08-2018 17:18
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
488 7,732
 
Venom
21-08-2018 17:08
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
298 4,200
 
Socio
21-08-2018 16:46
nga Marya Shko tek postimi i fundit
490 10,186
 
Akrepi
21-08-2018 16:34
nga Venom Shko tek postimi i fundit
736 11,173
 
Rexhina
21-08-2018 15:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
459 8,368
 
{A_N_G_E_L_69}
21-08-2018 14:57
nga Venom Shko tek postimi i fundit
248 3,554
 
Eden
21-08-2018 14:01
nga Performer Shko tek postimi i fundit
59 1,246
 
Rexhina
21-08-2018 12:12
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
41 547
 
Akrepi
21-08-2018 00:49
nga Lea Shko tek postimi i fundit
972 10,254
 
Eden
20-08-2018 21:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
66 642
 
isha Ag, Dem
20-08-2018 17:38
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
641 23,597
 
isha Ag, Dem
20-08-2018 17:22
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
635 32,033
 
Rexhina
20-08-2018 02:34
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
257 5,001
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Rexhina
18-08-2018 21:49
nga Viking Shko tek postimi i fundit
966 22,458
 
Rexhina
18-08-2018 19:51
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
221 11,263
 
Tema ėshtė lėvizur: Pershkruani anetarin siper!
Eden
- - -
 
isha Ag, Dem
17-08-2018 21:52
nga isha Ag, Dem Shko tek postimi i fundit
11 288
 
Akrepi
15-08-2018 15:00
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
246 1,597
 
Mistrece
15-08-2018 11:37
nga Lea Shko tek postimi i fundit
7 92
 
Tema ėshtė lėvizur: Mė ka marrė malli pėr ...
Just myself
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 616 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur