Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kinematografia
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 22:35 Shko tek postimi i fundit
17 80

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Kinematografia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Rex
22-05-2018 04:23
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
312 9,517
 
Mandi
21-05-2018 06:10
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
714 28,993
 
Hawk
20-05-2018 14:43
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
460 21,225
 
Xhuljan
17-05-2018 02:46
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
68 5,093
 
YOKO
14-05-2018 02:28
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
62 1,398
 
YOKO
09-05-2018 08:35
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
128 5,040
 
YOKO
08-05-2018 20:04
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
69 4,055
 
Mandi
06-05-2018 23:51
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
87 2,027
 
SystemA
06-05-2018 20:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
225 12,427
 
SystemA
13-04-2018 09:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 75
 
*ARiel*
12-04-2018 19:26
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
21 1,809
 
Ajnej
28-03-2018 01:12
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
298 13,919
 
YOKO
24-03-2018 15:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
44 5,842
Wink
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. KAY
20-03-2018 01:51
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
191 10,142
 
Akrepos12
14-03-2018 15:17
nga Akrepos12 Shko tek postimi i fundit
58 695
 
Mandi
09-03-2018 21:31
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 120
 
Netflix (Temė me shumė faqe 1 2)
YOKO
07-03-2018 01:42
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
25 1,922
 
busavata
25-02-2018 01:43
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
35 809
 
Aki
16-02-2018 03:32
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
14 312
 
Dredhza
24-01-2018 14:21
nga antigona Shko tek postimi i fundit
5 149
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 149 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur