Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
230 4,027
nga Mollos
24-04-2018 22:49 Shko tek postimi i fundit
95 1,464
nga Mandi
17-04-2018 23:02 Shko tek postimi i fundit
11 315
51 400
38 1,050
nga Gon!
19-04-2017 13:57 Shko tek postimi i fundit
5 956

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ZET
20-05-2018 19:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
135 32,872
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. r00t
15-05-2018 16:50
nga ZET Shko tek postimi i fundit
594 70,882
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
05-05-2018 10:59
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
39 18,583
 
49 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
01-05-2018 09:42
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
288 42,375
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
22-04-2018 17:33
nga Zeus10 Shko tek postimi i fundit
447 68,565
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
21-04-2018 11:42
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
26 13,127
 
Mandi
18-04-2018 21:06
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
453 69,207
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
16-04-2018 19:31
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
85 36,414
 
Albpelasgian
19-07-2017 10:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 5,825
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
08-06-2017 23:55
nga invictus Shko tek postimi i fundit
533 97,146
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga invictus Shko tek postimi i fundit
165 26,949
 
BARAT
19-11-2016 23:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 5,973
 
Rrjeti
23-05-2018 12:04
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
40 2,210
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Zeus10
20-05-2018 00:53
nga sherimehyjnore Shko tek postimi i fundit
82 1,861
 
Kallmeti
17-05-2018 19:53
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
3 93
 
Mandi
13-05-2018 08:44
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 92
 
Llapi
11-05-2018 16:21
nga murik Shko tek postimi i fundit
597 51,933
 
Kastrioti1443
09-05-2018 03:06
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
100 20,166
 
Gi de Masha
09-05-2018 00:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 38
 
Beu_Shpata
08-05-2018 19:28
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
162 2,851
 
Mandi
08-05-2018 18:42
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
9 221
 
Zeus10
06-05-2018 19:05
nga MrCool Shko tek postimi i fundit
97 1,865
 
Mandi
02-05-2018 17:28
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
23 396
 
Fshatari
01-05-2018 10:18
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
5 132
 
Mandi
26-04-2018 21:04
nga Zeus10 Shko tek postimi i fundit
10 1,363
 
Beu_Shpata
24-04-2018 19:51
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
0 51
 
Mandi
24-04-2018 01:14
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 847
 
Onyx
23-04-2018 21:25
nga Rex Shko tek postimi i fundit
9 228
 
Tannhauser
23-04-2018 20:30
nga drague Shko tek postimi i fundit
5 161
 
Kastrioti1443
22-04-2018 01:35
nga ZET Shko tek postimi i fundit
46 775
 
Mandi
21-04-2018 08:40
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 70
 
Kastrioti1443
20-04-2018 19:06
nga ZET Shko tek postimi i fundit
27 655
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 900 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur