Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
ZET
22-10-2017 10:58
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 500
ZET
20-10-2017 18:11
nga ZET Shko tek postimi i fundit
24 528
ZET
13-10-2017 23:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
61 6,741
Mandi
08-10-2017 15:13
nga ZET Shko tek postimi i fundit
10 230
Miti
28-09-2017 16:13
nga Miti Shko tek postimi i fundit
0 38
Mandi
23-09-2017 17:55
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 46
Mandi
23-09-2017 17:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 35
Mandi
23-09-2017 17:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 38
New
iDeA
15-09-2017 22:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
91 11,097
Alkoma
14-09-2017 02:29
nga Kenzou Shko tek postimi i fundit
2 98
Mandi
03-09-2017 22:09
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
19 2,875
ZET
03-09-2017 21:56
nga ZET Shko tek postimi i fundit
9 197
Saura
02-09-2017 21:26
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
27 6,990
ZET
02-09-2017 19:51
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 283
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. ZET
14-08-2017 23:57
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
629 61,174
Mandi
29-07-2017 17:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 98
Mandi
26-07-2017 06:42
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
10 1,102
Mandi
26-07-2017 06:14
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 147
BARAT
16-07-2017 12:02
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
26 4,668
edlin
01-07-2017 21:28
nga edlin Shko tek postimi i fundit
0 151
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 218 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur