Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
196 4,795

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
20-08-2018 15:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 22,197
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
03-09-2017 22:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
531 54,250
 
Rusnod
21-07-2014 18:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 87,885
 
Fshatari
17-09-2018 21:10
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
2 80
 
{A_N_G_E_L_69}
17-09-2018 18:16
nga Performer Shko tek postimi i fundit
31 640
 
Mandi
15-09-2018 10:46
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
4 173
 
Gi de Masha
10-09-2018 10:12
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
7 253
 
Fshatari
06-09-2018 02:33
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
66 1,753
 
Onyx
02-09-2018 10:21
nga drague Shko tek postimi i fundit
35 1,097
 
Pirati
31-08-2018 20:08
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
92 1,787
 
Duaje Siveten
28-08-2018 22:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 2,005
 
Mandi
28-08-2018 22:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
450 48,205
 
YOKO
28-08-2018 08:23
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
100 7,846
 
ZET
21-08-2018 14:07
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
103 1,823
 
Fshatari
13-08-2018 12:16
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
6 175
 
Fshatari
13-08-2018 12:04
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 52
 
HTFengineer
13-08-2018 11:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 91
 
Fshatari
08-08-2018 21:27
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
5 317
 
Kastrioti1443
04-08-2018 20:33
nga HTFengineer Shko tek postimi i fundit
20 616
 
Fshatari
23-07-2018 21:16
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
2 216
 
Kurt
23-07-2018 03:02
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
57 1,039
 
Fshatari
20-07-2018 22:57
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
78 1,091
 
Fshatari
16-07-2018 23:33
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 120
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 499 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur