Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
endrraime
18-07-2018 07:55
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
22 2,427
 
Gersjana
17-07-2018 21:16
nga fritz- Shko tek postimi i fundit
128 9,877
 
Gersjana
17-04-2018 08:58
nga Lea Shko tek postimi i fundit
116 15,724
 
Konstantin
18-08-2017 12:36
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
76 14,504
 
Ervisolda
05-07-2017 09:13
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
171 14,347
 
daniel00
04-07-2017 21:28
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
62 8,929
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Onyx
04-07-2017 20:36
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
126 5,730
 
daniel00
01-04-2017 20:20
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
7 2,756
 
daniel00
01-04-2017 18:43
nga xhori Shko tek postimi i fundit
11 3,459
 
Gersjana
29-03-2017 23:10
nga Performer Shko tek postimi i fundit
225 14,521
 
daniel00
31-12-2016 20:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
59 12,695
 
Tema ėshtė lėvizur: Diskutim per dashurine dhe feses
Viola engjėll
- - -
 
Gersjana
05-11-2015 18:45
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
28 5,272
 
daniel00
19-08-2015 13:47
nga Xhuljan Shko tek postimi i fundit
15 4,076
 
Puhiza
09-07-2015 17:50
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
54 7,735
 
daniel00
04-02-2015 11:26
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
12 4,366
 
Gersjana
08-01-2015 20:37
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
2 1,677
 
Gersjana
02-01-2015 13:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 3,153
 
Si Bora
29-11-2014 16:54
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
27 5,180
 
Miranda
04-05-2014 08:49
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
7 2,312
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 46 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur