Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
13 1,206

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
21-10-2017 17:48
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
609 20,623
Agim Metbala
21-10-2017 16:59
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
730 24,040
kanina
20-10-2017 23:45
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
264 14,697
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
22-08-2017 23:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 3,836
iDeA
19-09-2016 10:51
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
973 48,933
Akrepi
20-10-2017 15:15
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
35 475
ledion
19-10-2017 21:01
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
197 18,743
SmiLey
19-10-2017 12:45
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
115 3,228
par
16-10-2017 16:39
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
131 1,275
par
11-10-2017 10:35
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
96 1,145
Gi de Masha
06-10-2017 10:40
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
5 98
Mistrece
05-10-2017 19:12
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
741 15,009
SmiLey
03-10-2017 08:23
nga rolex Shko tek postimi i fundit
15 1,031
ARIS
01-10-2017 21:54
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
10 1,412
Post
Heily
01-10-2017 21:53
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
9 960
legjenda
29-09-2017 11:02
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
20 286
Just myself
23-09-2017 06:38
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
69 2,261
Alb_LoVeR
23-09-2017 01:57
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
56 2,125
Leaf
22-09-2017 13:06
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
69 6,823
ARIS
21-09-2017 22:33
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
72 3,258
loti
19-09-2017 16:54
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
139 2,425
Akrepi
19-09-2017 16:04
nga kanina Shko tek postimi i fundit
69 863
Mandi
18-09-2017 21:32
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
4 828
Post
Alb_LoVeR
18-09-2017 17:14
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
50 1,490
SmiLey
18-09-2017 12:20
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
4 842
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 681 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur